DLA CZŁONKÓW POHiD
Zaloguj
Kampania 'Czytaj Etykiety - Chroń siebie i swój świat'

Aktualności

POHiD patronem Targów Private Label Show 2016

 Targi Private Label

POHiD objął patronatem tegoroczną edycję Targów Private Label Show, które odbywają się w Lublinie w dniach 22-23 listopada br. i dedykowane są profesjonalistom z branży marek własnych. Celem imprezy jest stworzenie przyjaznej biznesowi przestrzeni umożliwiającej nawiązywanie relacji handlowych.

Targi są organizowane z myślą o przedsiębiorstwach, które rozwijają produkcję w segmencie marek własnych (dotyczy to zarówno produktów food oraz non-food). Podczas dwóch dni imprezy zostanie zaprezentowana oferta przedsiębiorstw wytwarzających artykuły we wszystkich kategoriach produktowych FMCG. Począwszy od producentów produktów świeżych i mrożonych, a skończywszy na producentach produktów chemicznych czy przemysłowych. Targi służą prezentacji możliwości polskich i zagranicznych dostawców oraz zaaranżowaniu kontaktów handlowych z kupcami reprezentującymi przedsiębiorstwa handlujące markami własnymi.

Na targach obecni będą decydenci największych sieci handlowych działających na terenie Polski oraz krajów ościennych. Private Label Show jest idealną okazją by nawiązać z nimi kontakt, uzyskać dostęp do największych kanałów sprzedaży i współtworzyć fenomen sukcesu rynkowego jakim jest marka własna.

Produkty marki własnej odnotowują znakomite wyniki sprzedaży i zyskują kolejne udziały rynkowe. W Polsce udział wolumenowy produktów private label w rynku handlu nowoczesnego wynosi 30% i cały czas rośnie.

Więcej informacji na stronie organizatora: www.plshow.pl