DLA CZŁONKÓW POHiD
Zaloguj
Kampania 'Czytaj Etykiety - Chroń siebie i swój świat'

Aktualności

Konferencja Central European Electronic Card

 Konferencja Central European Electronic Card


POHiD objął swoim patronatem IX edycję Konferencji Central European Electronic Card, która odbędzie się 7-8 grudnia w Warszawie. Jest to coroczne spotkanie szeroko rozumianej branży kartowej z Polski i Europy Centralnej.

Podczas dwudniowych obrad ponad 350 gości z kraju i zagranicy ma okazję zapoznać się z kilkudziesięcioma specjalistycznymi prezentacjami oraz do wielu bezpośrednich spotkań. Konferencja CEEC to jedyne miejsce, w którym spotykają się corocznie przedstawiciele instytucji i firm najważniejszych dla rozwoju nie tylko biznesu kartowego w Polsce i Europie. W dobie radykalnych zmian w biznesie kartowym wiodącymi wyznacznikami szczególnego zainteresowania organizatorów Konferencji pozostaje od minionego roku sześć istotnych haseł-drogowskazów: Commerce – Payment –– Mobility – Identity – Security – Smart City. Klient w centrum uwagi – to wiodące hasło tegorocznej edycji Konferencji CEEC.

Tematyka konferencji bazuje przede wszystkim na obiektywnie interesujących opisach przypadków w autorskim wykonaniu ich realizatorów i dotyczy najbardziej aktualnych tematów dla rynku kartowego oraz nowoczesnych płatności w Polsce i Europie. Wśród tematów ponad 20 specjalistycznych sesji znajdą się m.in. takie jak Program Paperless/Cashless, Płatności mobilne, Cyfrowe pieniądze cyfrowego świata, Rozwój e-Commerce a metody płatności, Polska karta płatnicza, Chmura i inne rozwiązania IT dla rynku finansowego, Polskie i europejskie regulacje prawne dla nowoczesnych płatności.

Podobnie jak poprzednio patronami honorowymi konferencji są Narodowy Bank Polski, Komisja Nadzoru Finansowego, Związek Banków Polskich i jego Rada Wydawców Kart Bankowych, Krajowa Izba Gospodarcza, Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji, Polski Komitet Normalizacyjny, Izba Gospodarki Elektronicznej.

Konferencji CEEC towarzyszyć będzie premiera Almanachu „Polskie Karty 2017” (www.cardsalmanach.eu). A 7 grudnia wieczorem odbędzie się tegoroczna Polska Kartowa Gala, w trakcie której nagrodzone zostaną najlepsze polskie karty 2016 roku ( www.kartowagala.pl).

Szczegółowy program konferencji oraz możliwość rejestracji są dostępne na stronie organizatora:
http://www.conkarta.pl/