DLA CZŁONKÓW POHiD
Zaloguj
Kampania 'Czytaj Etykiety - Chroń siebie i swój świat'

Aktualności

POHiD partnerem Poland & CEE Retail Summit 2017

 


POHiD partnerem POLAND & CEE RETAIL SUMMIT 2017


POHiD jest partnerem corocznej międzynarodowej konferencji Poland & CEE Retail Summit, która obywa się w Warszawie w dniach 29-30 marca br.

Poland & CEE Summit już od 8 lat tworzy przestrzeń dla menedżerów sieci handlowych i producentów FMCG, wspierając budowanie trwałych relacji i nawiązywanie współpracy, mającej bezpośredni wpływ na wzrost biznesu Uczestników i kierunki rozwoju sektora retail w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Ostatnie miesiące to okres dynamicznych zmian i zjawisk, które sprawiły, że w handlu „nic nie będzie już takie jak dawniej”. Dlatego zbliżająca się edycja 2017 zostanie poświęcona transformacji sektora i jej wpływowi na plany ekspansji największych sieci, rozwojowi e-handlu oraz aktualnym trendom konsumenckim. Agenda wydarzenia wypełniona jest wystąpieniami decydentów reprezentujących wiodące sieci handlowe, producentów FCMG i dostawców innowacyjnych rozwiązań. Program wydarzenia jest podzielony na pięć równoległych sesji tematycznych:

  • Rynek detaliczny, hurtowy i dystrybucja
  • Zakupy, sprzedaż i marka własna
  • Shopper marketing, cateegory & brand management
  • Łańcuch dostaw
  • Futurology

Na zakończenie pierwszego dnia odbędzie się gala wręczenia nagród „Retailer of the Year – Wybrany przez Dostawców”, wyróżniających najlepsze sieci detaliczne oraz hurtowe w poszczególnych formatach, z którymi producentom FMCG najbardziej opłaca się współpracować.

Formuła spotkania ułatwi nawiązanie i zacieśnianie licznych relacji z dostawcami, szybką identyfikację potencjalnych partnerów biznesowych i zacieśnianie relacji. Ponadto, gwarantujemy Państwu dwa intensywne dni rozmów o biznesie, wypełnione spotkaniami oraz networkingiem.

Po szczegóły zapraszamy do organizatora:

www.retail-conferences.com